Novinky

 

Venku je léto v plném proudu tak proč si neudělat piknik? A že se Vám nechce si ho připravovat, tak si ho objednejte, třeba i vegetariánský, třeba tady v Bezejmenné čajovně na Kozlu, kde je to mimochodem na piknik jako stvořené, takže naplánujte výlet, udělejte objednávku a máte to při jednom.

Milí přátelé, srdečně zveme na další večer našeho Gourmet Clubu s šéfkuchařem Martinem Havlíkem. Tentokrát s italským sommelierem Piňo Guidem a v neformální podobě. Čeká vás odlehčené menu inspirované italskou kuchyní s možností volby předkrmu a hlavního chodu. Těšíme se!

Chcete se naučit nový jazyk, ale nevíte, zda Vám online výuka bude vyhovovat? Není nic jednoduššího, než vyzkoušet naše ukázkové individuální lekce ZDARMA! Lekce bude trvat 20 minut a je pro všechny jazykové úrovně. Máte zájem o konkrétní jazyk či jazykovou úroveň? Napište nám co nejdříve, místa se rychle plní! E-mail: eufrat@eufrat.cz

Zastavte se v pátek 10.4. na velikonoční grilovačku do Bistroušky.
Budeme pro vás grilovat od 11 do 16 hodin. Vybírat můžete z marinováné krkovičky s grilovanou zeleninou, kuřecího špízu nebo grilovaného hermelínu na variaci listových salátů.
K tomu si můžete zvolit libovolný dip podle chuti a jako příloha bude čerstvý chléb. Pokud nechcete čekat,...

Něco nám říká, že po krizi se svět trochu změní. Na čas. Že možná budeme víc venku, sportovat, na kole. Tady je jeden projekt kamarádky Venduly Mirošovské, který má docela velký přesah a je pro všechny cyklisty, cykloidy, streetkaře, citibikery, ty s horskejma, ty downhillový prostě pro ty co jezdí na kole. Bohužel se kampaň nedala odložit a její...

Od čtvrtka 2.4.2020 otevíráme zatím od pondělí do pátku 9:00-16:00.
Těšíme se na vás, naši milí zákazníci.

Pappa coffee spouští nový eshop, kde si budete moci objednat nejen kávu, ale i dorty, věnečky a třeba i buchty... Tak se mrkněte a objednejte si něco dobrého.
A pozor, po Plzni je rozvoz zdarma.